تعمیرات مبل دکورالتعمیر مبل در تهران

پارچه مبلی مازراتی

پارچه مبلی مازراتی دارای تنوع زیادی است و هر یک دارای طرح و نقش خاص خود می باشد. تفاوت طرح های مختلف این نوع پارچه در دانه های ریز روی پارچه است. یکی از ویژگی های ممتاز پارچه مبلی مازراتی طیف رنگی متنوع آن است که سلایق گوناگون را جذب خود میکند.

خصوصیات پارچه مبلی مازراتی

پارچه مبلی مازراتی دارای خواب کم و سطحی ناصاف دارند. این نوع پارچه کمی شبیه پارچه های مخمل است با این تفاوت که دارای دانه های ریز و سطحی ناهموار است. دانه های ریز روی این پارچه بسیار منظم و یکپارچه بوده و بافتی خوش فرم و جذاب دارد. دارای دوام نسبتا خوبی است و میتوان از این پارچه در رویه کوبی بسیاری از مبلهای راحتی استفاده کرد. از این نوع پارچه بیشتر در فضاهای مدرن با طراحی جدید استفاده میشود.

یکی از ویژگیهای پارچه مبلی مازراتی طیف رنگی متنوع و گسترده آن است که میتواند سلایق گوناگون را راضی نگه دارد و همینطور این رنگبندی متنوع سازگاری رنگی خوبی با دکوراسیون های مختلف ایجاد میکند. بطور کلی پارچه مازراتی یکی از پارچه های نسبتا جدید و مدرن است که جایگاه خود را در بازار مبلمان باز کرده است.

قیمت پارچه مبلی مازراتی

قیمت پارچه مازراتی مانند هر کالای دیگری و با توجه به کیفیت و محل فروش آن متفاوت است. اما بطور کلی قیمت پارجه مبلی مازراتی نسبتا دارای قیمت بالایی است.

برای خرید پارچه مبلی مازراتی میتوانید از چند روش اقدام نمایید :

1- جستجو در اینترنت : با جستجوی عبارت " پارچه مبلی مازراتی " در گوگل فروشنده های زیادی را خواهید یافت که میتوانید بصورت آنلاین یا بصورت پرداخت درب منزل اقدام نمایید. قیمتها بر حسب کیفیت و فروشگاه اینترنتی متفاوت است.

2- مراجعه به بازار : میتوانید زمانی را برای خرید پارچه مبلی مازراتی صرف نمایید و از نزدیک پارچه و رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

3- سفارش به تعمیرات مبل دکورال : کارگاه تعمیر مبل دکورال برای مشتریان خود انواع پارچه مبلی را با قیمتی پایینتر از نرخ بازار تهیه مینماید. قیمت مناسب و کیفیت تضمینی تنها یکی از مزایای این روش خرید است !