تعمیرات مبل دکورالتعمیر مبل در تهران

تهیه پارچه مبلی

خرید و تهیه پارچه مبلی یکی از مسائلی است که در هنگام تعمیر مبل زمان نسبتا زیادی را از شما خواهد گرفت. جستجو در اینترنت، فروشگاه های محل و بازار و اگر کمی حساسیت داشته باشید ممکن است چند روز زمان خود را صرف خرید پارچه مبلی کنید و در آخر جنس مورد نظر خود را نیابید و یا با قیمتی زیاد آنرا خریداری نمایید. با ادامه مطلب همراه ما باشید !

پارچه مبل

تنوع بسیار زیاد در طرح و رنگ پارچه مبلی طیف گسترده ای از سلیقه ها را پوشش میدهد و کافیست تا شما بخواهید مبلتان را نقاشی کنید ! پارچه های گلدار، ساده، طرح های برجسته و انواع اقسام اسامی جدید و مدرن با جنس های کاملا متفاوت میتواند نقاشی شما را آنطور که دوست دارید تمام کند.

اگرچه تنوع و اتخابهای بیشتر همیشه خوب است اما گاهی باعث دردسر هم خواهد شد.

زمانی که شما خود را در دنیایی از پارچه مبلی میبینید تلاش خود را میکنید تا بهترین و زیباترین را با توجه به بودجه خود خریداری کنید و این یعنی صرف زمان زیاد در بازار پارچه مبل و بسیار اتفاق افتاده است که مشتریان بین انتخاب چندین و چند نوع و مدل پارچه مبلی بلاتکلیف مانده اند.

توصیه هایی برای خرید پارچه مبلی

به احتمال زیاد هنگامی خرید و یا تعمیر مبل با اعضای خانواده مشورتهایی انجام داده اید و تقریبا میدانید که چه نوع پارچه مبلی را لازم دارید. در اینصورت به شما توصیه میکنیم :

پارچه مبلی ارزان

چیزی به نام پارچه مبلی ارزان وجود ندارد. کیفیت تنها عامل موثر بر قیمت پارچه مبلی است. اما گاهی شما پارچه را از یک فروشگاه مجلل تهیه میکنید و گاهی از یک فروشگاه کوچک. تفاوت قیمتی که شما پرداخت میکنید ارتباطی با کیفیت پارچه مبل ندارد.

به عنوان مثل پارچه مبل X که در یزد تولید میشود در بازار تهران با قیمت پایینتری فروخته میشود تا یک فروشگاه در شمال تهران !

آیا میتوان پارچه مبل را ارزانتر خرید؟

چانه زدن یکی از راه های کاهش هزینه یا تخفیف است اما همیشه آنطور که میخواهید پیش نمیرود یا با تخفیف کمی نهایتا کار تمام میشود. راه حل بهتری هم وجود دارد!؟

تعمیرات مبل دکورال بصورت روزانه از بازار مبل و یا مستقیما از کارخانه سفارشات برخی از مشتریان را خریداری میکند. طبیعتا همکاری طولانی مدت ما با فروشندگان و تولید کنندگان پارچه تخفیف بسیار مناسبی را به همراه خواهد داشت.

تعمیرات مبل دکورال در سریعترین زمان ممکن و با نازلترین قیمت پارچه مبلی مورد نظر شما تهیه میکند بدون آنکه بخواهید زمانی را صرف انجام آن کنید.

کافیست از کالیته های متنوع پارچه مبلی این مجموعه گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید !

معرفی انواع پارچه مبلی

پارچه مبلی آبرنگی

پارچه های آبرنگی عموما از جنس میکرو جیر و یا کتان بوده و گل ها با رنگهای بسیار متنوع بر روی پارچه چاپ شده اند . انواع مرغوب این نوع پارچه مبلی برای انواع مبلمان راحتی و تمام پارچه ، انواع پرده و دوخت تشک و کوسن مبلی مناسب است. اطلاعات بیشتر و تصاویر پارچه مبلی آبرنگی

پارچه مبلی مازراتی

پارچه مبلی مازراتی دارای انوع زیادی است و هر یک دارای طرح و نقش خاص خود می باشد. تفاوت طرح های مختلف این نوع پارچه در دانه های ریز روی پارچه است. یکی از ویژگی های ممتاز پارچه مبلی مازراتی طیف رنگی متنوع آن است که سلایق گوناگون را جذب خود میکند. اطلاعات بیشتر و تصاویر پارچه مبلی مازراتی

این مطلب پیوسته به روز رسانی میشود/.