تعمیرات مبل دکورالتعمیر مبل در تهران

تعمیر مبل تهران

دکورال یک کارگاه مجهز و بزرگ تعمیرات مبل در تهران است که تمامی امکانات و تجهیزات لازم برای انجام هر گونه خدمات تعمیر مبلمان را داراست.

استفاده از ابزارهای نوین، فضای بزرگ کارگاهی و همینطور اساتید مجرب و نیروی کار حرفه ای و متخصص، کارگاه تعمیرات مبل دکورال را به یک مرکز مدرن و و متخصص تعمیرانواع مبلمان در تهران مبدل کرده است که تمامی خدمات مورد نیاز شما را برای رویه کوبی و تعمیر مبل فراهم آورده است.

مشاوره، بازدید و حمل و نقل رایگان، کیفیت بسیار بالای کار و همینطور استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه موجود در بازار باعث گردیده تا دکورال به عنوان بهترین گزینه برای انجام تعمیرات مبل به شما پیشنهاد شود.

رویه کوبی و تعمیرات مبل تهران

رویه کوبی و تعمیر انواع مبلمان

تفاوتی ندارد که شما چه نوع مبلمانی را برای تعمیر به ما بسپارید!؟ تعمیرات مبل دکورال متخصص و استاد کار تعمیر هر نوع مبلی را در اختیار دارد و قادر است هر نوع مبلمانی را با بالاترین استاندارد و کیفیت مرمت و بازسازی کند.

روش کار ما برای خدمترسانی به شما عزیزان بسیار ساده و کارآمد است ! بازدید رایگان و یا اطلاع رسانی از طریق پیام رسان‎ها بهترین راه برای صرفه جویی در وقت، برآورد حدودی پارچه مورد نیاز و استعلام قیمت است.

بهترین تعمیرات مبل تهران

چرا مبلمان به تعمیر نیاز دارد؟

شاید تصور کنید که یک مبلمان باکیفیت خارجی و درجه یک بتواند یک عمر برای شما کار کند ولی این تصور چندان صحیح نیست.

گذر زمان حتی مقاومترین سازه های دست بشر را دچار دگرگونی و آسیب میکند. مبلمان که جای خود را دارد !

هر مبلی پس از چند سال استفاده مداوم نیازمند مرمت و بازسازی است. هزینه کمتر تعمیر مبل نسبت به خرید مبل تنها دلیل وجود کارگاه های تعمیرات مبلمان نیست. دلایل زیادی وجود دارد که میتوانید برخی از آنها را در زیر ملاحظه نمایید.

امیدوارم دلایلی که در بالا برای مراجعه به کارگاه تعمیر مبل ذکر گردید باعث شود تا شما بتوانید بهترین انتخاب و تصمیم را اتخاذ نمایید.

تعمیرات مبل استیل

مبل استیل که گاهی با عناوین کلاسیک و سلطنتی یاد میشود یکی از مبلهای محبوب برای خانواده های ایرانی است. ظرافت و زیبایی مهمترین ویژگی این قبیل مبلمان است که بسته به کیفیت آن قیمتهای متفاوتی دارد.صرف نظر از کیفیت و قیمت مبل اغلب مشکلاتی که باعث میشود برای تعمیرات مبل استیل اقدام شود کم و بیش یکسان است. لق شدن پایه مبل، فرسودگی، شکستگی بخشی از کلاف و اسکلت مبل، رنگ پریدگی، خراب شدن فنربندی و ازبین رفتن پارچه مبل !

نمونه کارهای تعمیر مبل استیل در تهران

مرکز تخصصی تعمیر مبل استیل دکورال یکی از بهترین کارگاه های رویه کوبی و تعمیر مبل تهران است که بطور مداوم و در طول 30 سال فعالیت مستمر همواره رضایتمندی مشتریان خود را جلب نموده است. متخصصین و استادکاران تعمیرات مبل دکورال برای بازسازی و تعمیر مبل استیل تمامی جوانب و مشکلات احتمالی را بررسی و نسبت به رفع آن اقدام مینمایند. بنابراین چنانچه شما مبل خود را بدست توانای متخصصین دکورال بسپارید، در نهایت مبلی دریافت خواهید کرد که دقیقا مانند یک مبل نو بدون عیب و نقص خواهد بود. یک دست مبلمان نو !

برای مشاهده نمونه کارهای تعمیر و رویه کوبی مبل استیل از بخش خدمات -> تعمیر مبلمان استیل اقدام نمایید

تعمیرات مبل راحتی

اغلب ما تصورمان از مبل یک جای راحت و آرامش بخش برای رفع خستگی، تماشای تلوزیون و صرف چای با عزیزان مان هست. محلی راحت برای یک گفتگوی دوستانه و تمامی این شرایط را یک مبل راحتی خوب برای شما مهیا میکند. مبل راحتی هم درست مانند مبل استیل طرفداران خاص خود را دارد، بخصوص که طراحی های نوین تنوع گسترده و غیر قابل شمارشی را ایجاد کرده است. مبل راحتی نسبت به مبل استیل معمولا دیرتر خراب میشود اما باز هم نباید گذر زمان و نحوه استفاده صحیح از مبل را دست کم گرفت.

موارد فوق، دلایل اصلی برای ارجاع یک مبل راحتی به کارگاه تعمیر مبل است.

نمونه کار تعمیرات مبل راحتی در تهران

بخش عمده ای از تعمیر مبل راحتی را رویه کوبی صحیح و قرار دادن محتوی باکیفیت تشکیل میدهد. ترمیم کلاف مبل راحتی بدلیل نمایان نبودن در ظاهر کار با سرعت و سهولت بیشتری انجام میشود و برخلاف مبل استیل تقریبا هیچ گاه در معرض دید قرار نخواهد گرفت.

تعمیر مبل راحتی خود را به دست توانای استادکاران مبل دکورال تهران بسپارید و آسایش و زیبایی را به خانه خود هدیه دهید ! برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر تعمیر و رویه کوبی مبل راحتی ار طریق بخش خدمات » تعمیرات مبلمان راحتی اقدام نمایید.

تعمیر و رویه کوبی مبل تختخواب‎شو

یکی دیگر از انواع مبلمان که جزو مبلمان راحتی معمولا طبقه بندی میشوند مبلمان تختخواب شو است. غالبا از این نوع مبل در فضاها و اتاقهای کوچک استفاده میشود. از نظر فنی بخش عمده ای از کار تعمیر مبل تختخواب شو را دوخت دوز و الگور گرفتن تشکیل میدهد. مهارت در دوخت و دوز و همینطور آشنایی یا انواع سیستم های مکانیزه این نوع مبلمان مهمترین مواردی است که باعث میشود نتیجه کار نهایی مودر رضایت و عدم رضایت مشتریان گردد.تماس با تعمیرات مبل دکورال بهترین و موثرترین راه حل برای تعمیر این قبیل مبلمان است.

تعمیرات مبل تختخواب شو تهران

تعمیر صفرتا صد مبل تختخواب شو با دو سال ضمانت و قیمت مناسب سرویس این مبلمان همراه با کیفیتی مثال زدنی یک انتخاب هوشمندانه برای شما مشتریان عزیز است. با ما تماس بگیرید. آخرین قیمت تعمیر مبل را از برترین کارگاه رویه کوبی و تعمیرات مبلمان تهران جویا شوید.

رنگ کاری و طلا کاری مبل

دوام، راحتی و زیبایی از خصوصیات یک مبل خوب است و باید بدانید که رنگ یک مبل یکی از مهمترین عناصر موجود برای زیبایی مبل شناخته میشود. رنگ کاری مبل بخصوص در مورد مبلمان استیل - کلاسیک - بسیار حائز اهمیت است.

مبل استیل بدلیل اینکه از قسمتهای چوبی تزئینی زیادی تشکیل شده است نیازمند رنگ کاری ( طلا کاری مبل ) مناسب با رنگ مقاوم و درجه یک است. بدون یک رنگ کاری خوب مبل شما پس از مدتی زیبایی خود را از دست خواهد داد. این آیتم کم و بیش در مورد مبلمان راحتی که داری قسمتهای تزئینی چوبی است هم صدق میکند.

رنگ کاری و طلا کاری مبل در تهران

رنگ کاری و طلا کاری مبل در مرکز تعمیرات مبل تهران بصورت کاملا تخصصی و توسط اساتید حرفه ای این کار انجام میشود. بنابراین در صورتی که از رنگ مبل خود رضایت خاطر ندارید و یا بخشهایی از آن دچار آسیب، رنگ پریدگی و لک شده است، میتوانید هنگام رزرو سرویس تعمیر مبل خود از اپراتورهای تعمیرات مبل دکورال بخواهید که برنامه ای برای رنگ کاری یا طلا کاری مبل شما در نظر بگیرند!

نمونه کارهای تعمیراتی :

تعمیر مبل در منزل

یکی از پرسشهایی که اغلب پرسیده میشود این است : آیا امکان تعمیر و رویه کوبی مبل در منزل وجود دارد ؟

هم آری و هم خیر ! و این بدین دلیل است که برخی از تعمیرات جزئی در منزل قابل انجام است و برخی دیگر خیر.

به عنوان مثال لکه گیری مبل ( رنگ کاری جزئی )، پر کردن تشکهای مبل، شکستگی های سطحی و جزئی و مواردی از این قبیل را میتوان در خانه انجام داد. یعنی میتوانید برای انجام چنین تعمیراتی درخواست یک متخصص داشته باشید تا بدون فوت وقت و حمل مبل به کارگاه تعمیرات مد نظر شما انجام شود. اما در اغلب موارد تعمیر و رویه کوبی مبل در منزل امکانپذیر نیست.

تعمیر مبل در منزل - تعمیرات مبل تهران

اگر مبل شما نیاز به تعمیر اساسی و یا رویه کوبی دارد این کار را نمیتوان در خانه انجام داد. برخی از ابزارهای کارگاه تعمیر مبل را به سختی میتوان جابجا کرد مانند: پمپ باد ( پمپ های کوچک قدرت انجام کار را ندارند و زمان زیادی صرف خواهد شد )، میز کار، میز برش، چرخ خیاطی و سایر ابزارها را نمیتوان هر روز جابجا کرد و به این مسئله باید توجه داشت که تعمیر مبل حداقل نیاز به یک هفته زمان دارد. علاوه بر آنچه ذکر شد گرد و غبار و ریخت و پاش زیاد این کار عملا منزل شما را به یک کارگاه تبدیل خواهد کرد.

حمل و نقل رایگان مبلمان

ترافیک، حمل و نقل، زمان و هزینه های مرتبط با آن بخشی از زندگی روزمره در تهران است و در گذشته هزینه جابجایی مبلمان بخشی از هزینه های تعمیر مبل را شامل میشد. در حال حاضر و با رقابتی و تخصصی شدن هر چه بیشتر خدمات، کارگاه تعمیرات مبل دکورال تمامی هزینه های حمل و باربری مبلمان را یک طرفه تقبل مینماید!

مرکز تعمیر مبل دکورال در جهت خدمترسانی هر چه بهتر حمل و جابجایی مبلمان شما را بصورت کاملا رایگان انجام میدهد. بدین معنی که شما برای انتقال مبل خود به کارگاه و از کارگاه به منزل هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد.

شما مشتریان گرامی از هر نقطه ای از تهران میتوانید برای سفارش و رزرو خدمات مورد نیاز خود با ما تماس بگیرید. شماره تلفنهای تعمیرات مبل تهران ( مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبلمان دکورال ) پاسخگوی شما خواهد بود.

تهیه و خرید پارچه مبلی

رویه کوبی و تعمیرات مبل بدون تهیه پارچه مبلی بجز موارد خاص تنها یک شوخی است.

زمانیکه مبل شما نیاز به تعمیرات اساسی دارد باید به فکر تهیه پارچه مبل باشید. این کار معمولا وقتگیر و مستلزم مراجعه به بازار فروش پارچه مبل است. تعمیرات مبل تهران کالیته های متنوعی از پارچه مبلی های درجه یک ایرانی و خارجی را برای راحتی کار شما فراهم آورده است و میتواند این پارچه ها را با قیمتی پایینتر از نرخ بازار برای شما فراهم نماید. اگر قصد دارید پارچه مرغوبی را با قیمت مناسب تهیه کنید، تعمیرات مبل دکورال آماده همکاری با شما عزیزان است.

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیر مبل دکورال تمامی نیازهای مشتریان خود را بررسی و برای هر کاری راه حلی مناسب پیشنهاد میکند. کافیست با شماره تلفنهای ما تماس حاصل نمایید.