تعمیرات مبل دکورالتعمیر مبل در تهران

تعمیر مبل استیل

تعمیر مبل استیل با بالاترین کیفیت و مواد اولیه درجه یک نظیر و بصورت کاملا تخصصی. تعمیرات مبلمان دکورال مبل استیل فرسوده شما را از صفر تا صد بازسازی و مرمت خواهد کرد. از کلاف مبل تا رویه کوبی و تزئینات. قیمت مناسب، کیفیت عالی و تضمین کار رمز موفقیت ماست. با ما تماس بگیرید

تعمیر مبل استیل

تعمیر مبل استیل با استفاده از مهارت برترین و مجربترین استادکاران تعمیرات مبل، مبل شما را به یک مبل کاملا نو، زیبا و بدون کمترین نقص مبدل خواهد کرد.

مبلمان استیل ( کلاسیک) به دلیل ظرافت کاریِ بیشتر در مقایسه با مبل راحتی اغلب سریعتر و بیشتر دچار آسیب میشوند از اینرو بخش عمده ای از حجم کاری کارگاه های تعمیرات مبل را مبلمان استیل تشکیل میدهد. مرکز تخصصی تعمیر مبل استیل دکورال تهران با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه مبل استیل شما به یک مبل نو و زیبا با پارچه دلخواه شما تبدیل خواهد کرد. کافیست با ما تماس بگیرید!

هزینه تعمیر مبل استیل

یکی از پرسشهایی که در تمامی تماسهای تلفنی یا مراجعات حضوری از متخصصین تعمیرات مبل دکورال پرسیده میشود این است :

+ هزینه تعمیر مبل استیل حدودا چقدر میشود؟

- پاسخ به این پرسش عملا غیر ممکن است ! چرا ؟

با توجه به موارد فوق به آسانی درمیابیم که برآورد هزینه تعمیر مبل استیل با مشاهده حضوری و یا دستکم مشاهده تصویر مبل امکانپذیر است. بازدید از مبل شما توسط کارگاه تعمیر مبل دکورال رایگان است اما اگر به هر دلیلی تمایل به این کار ندارید میتوانید برای استعلام قیمت تصاویر مبل خود را از طریق پیام رسانهای واتس‎آپ یا تلگرام برای ما ارسال نمایید و هزینه تعمیر مبل استیل خود را بدانید.

مدت زمان تعمیر مبل استیل

مدت زمان تعمیر مبل استیل یا توجه به میزان آسیب متفاوت است. نیاز به رنگ کاری یا طلا کاری مبل زمان تحویل مبل را بیشتر میکند. بدون در نظر گرفتن رنگ کاری و طلا کاری مبل حدود 7 تا 12 روز برای تعمیر مبل استیل نیاز است. البته تعمیر صندلی های میز ناهار خوری نیز چیزی حدود 3 روز به این زمان اضافه میکند.

تهیه به موقع پارچه مبل توسط مشتریان نیز از جمله مواردی است که میتواند در زمانبندی نهایی تغییراتی را ایجاد نماید.

خدمات تعمیر مبل استیل

تعمیر شکستگی و لقی

شکستگی پایه های مبل که عموما در اثر استفاده ناصحیح از آن ایجاد میشود و یا لقی پایه های مبل یکی از دلایل عمده تعمیر مبل استیل است. دکورال مبل استیل شما را بهتر و مقاومتر از زمان خرید به شما تحویل خواهد داد.

رنگ کاری و طلا کاری

رنگ کاری مبل استیل و همینطور ترمیم و طلاکاری از دیگر خدمات این کارگاه است. قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا

رویه کوبی مبل استیل

تعویض و رویه کوبی، شستشوی پارچه مبل و رویه کوبی مجدد از دیگر سرویس های تعمیرات مبل دکورال تهران است.

تهیه و خرید پارچه مبلی

اگر زمان کافی برای خرید پارچه مبلی مورد نظر خود را ندارید و یا میخواهید پارچه خود را با قیمتی مناسب و پایینتر از نرخ بازار تهیه نمایید دکورال در خدمت شماست.

مرکز تخصصی تعمیر مبل استیل در تهران

تعمیرات مبل دکورال در کلیه مناطق 22 گانه تهران فعالیت دارد و باربری مبلمان شما را بصورت رایگان انجام میدهد. کارگاه های مجهز تعمیر مبل استیل تحت نظارت دکورال ، آماده ارائه خدمات رویه کوبی و مشاوره به شما عزیزان است. تعمیر مبل استیل خود را به حرفه ای ها بسپارید و با خیالی آسوده مبل نو تحویل بگیرید.

با ما تماس بگیرید.