تعمیرات مبل دکورالتعمیر مبل در تهران

رنگ کاری مبل

کیفیت رنگ کاری مبل یکی از موارد مهم در زیبایی یک مبلمان خوب است که کمک شایانی برای زیبایی هر چه بیشتر دکوراسیون خانه و محل کار است. استادکاران خبره و حرفه ای رنگ کاری مبل دکورال یک انتخاب مناسب برای شما خواهد بود. با ما تماس بگیرید

رنگ کاری مبل و صنایع چوبی

برای گرفتن بهترین نتیجه باید بهترین کار ممکن را انجام داد. رنگ کاری مبل یکی از مواردی است که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی مبلمان و نهایتا دکوراسیون خانه خواهد داشت. رنگ شفاف و یکدست بدون برجستگی و پستی و بلندی و قطره های خشک شده به نام شُره !

رنگ کاری مبل یک حرفه بسیار دقیق و حساس است و چنانچه بخوبی انجام نشود مبلمان شما زیبایی خود را از دست خواهد داد و اولین چیزی که در چنین خانه ای جلوه میکند رنگ ناخوشایند مبلمان است.

توصیه میکنیم برای رنگ کاری مبلمان خود از بهترین و حرفه ای ترین رنگ‎کاران تعمیرات مبل دکورال کمک بخواهید. فقط با یک تماس

انواع رنگ مبل

1- رنگ پوششی مبل

رنگ پوششی مبل همانند رنگ روغنی دوار تمامی سطح چوبی مبل را با ضخامتی نسبتا زیاد میپوشاند که در این حالت دیگر بافت چوب مشخص نیست. البته تزئینات رنگی دیگری اضافه میشود که به زیبایی مبل میافزاید. این نوع رنگ کاری مبل معمولا برای مبلمانی استفاده میشود که از چوب هایی با بافت ناهمگون و نه چندان زیبا در ساخت آن استفاده شده است.

2- رنگ مخصوص چوب

این نوع رنگها شفاف هستند و ظاهر چوب را پوشش نمیدهند. در حقیقت طرح های داخل چوب را زیباتر و خوشرنگ تر از چوب خام نشان میدهند. رنگ مخصوص چوب که اغلب در مورد مبلمان بکار میرود خود دارای تنوع رنگی و ساختاری متفاوتی هستند.

رنگهای مات و براق، یک جزئی و چند جزئی و روغنها بخشی از رنگ چوب هستند.

3- طلا کاری مبلمان

طلا کاری مبل یا ورق کاری مبلمان ارتباطی با رنگ کاری مبلمان ندارد اما از آنجایی که بیشتر مشتریان این مدل کار را نیز جزو رنگ کاری میدانند در اینجا آورده شده است. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به قسمت طلا کاری مبلمان مراجعه نمایید.

مراحل رنگ کاری مبل

در اینجا فرض ما برآن است که یک دست مبل را برای تعمیر و رنگ کاری آماده کنیم.

در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی و اهمیت زمان و رقابت بسیار شدید روشهای متنوعی برای رنگ کاری مبل (نظیر روکشهای مقاوم کاغذی و پلیمری، اپوکسی و پلی اورتان و ...)  در کارخانه های تولید مبلمان مورد استفاده قرار میگیرد که موضوع بحث ما نیست. 

رنگ کاری مبل در کارگاه دکورال

رنگ کاری مبل در مرکز تعمیر مبل دکورال با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب توسط مجربترین و حرفه ای ترین متخصصین رنگ کاری مبلمان انجام میگیرد و باعث افتخار ماست که بالاترین سطح کیفی خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه نماییم.

با شماره تلفنهای تعمیرات مبل دکورال تماس حاصل نمایید.