تعمیرات مبل دکورالتعمیر مبل در تهران

طلا کاری مبلمان

رنگ طلایی برخی از مبل ها بخصوص مبلمان استیل در پشت ویترین نمایشگاه های مبلمان خودنمایی میکند. جلای طلایی و فلزی این مبلها ممکن است ما را به اشتباه بیندازد و تصور کنیم که اسکلت و کلاف این مبلها فلزی است. اما اینگونه نیست ! طلا کاری مبل با ورقهای فلزی ( طلایی، استیل، نقره ای و ... ) باعث چنین تصور اشتباهی میشود. طلا کاری و روکش طلایی مبل میتواند زیبایی دو چندانی را برای دکوراسیون منزل شما به ارمغان بیاورد. تعمیرات مبل دکورال طلا کاری و ورق کاری مبل شما را با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهد.

روکش طلای مبل چیست؟

قبل از هر چیز باید بدانید که طلا کاری مبلمان با رنگ کاری مبل با رنگ طلایی کاملا متفاوت است.

رنگ طلایی مبل در واقع نوعی رنگ پوششی است که ظاهری طلایی رنگ به مبلمان میدهد. اگر چه این نوع رنگ کاری زیبایی های خاص خود را دارد ولی در مقابل طلا کاری مبلمان جلوه چندانی نخواهد داشت.

در طلا کاری مبل، از ورق های بسیار نازک فلزی که با چسبهای مخصوصی به چوب مبلمان میچسبند استفاده میشود. ورقهای نازک آنقدر به یکدیگر متصل و روی هم قرار میگیرند تا ظاهر طلایی با برق و جلای فلزی ایجاد میشود. در این روش بنظر میرسد که اسکلت مبل کاملا فلزی است. رنگ بسیار زیبا و انعکاس نور فقط مختص ورق کاری مبلمان با روکش های طلایی، استیل، نقره ای و نظیر آن است.

مزایای طلا کاری مبل

معایب طلا کاری مبل

طلا کاری مناسب چه نوع مبلمانی است؟

روکش طلایی مناسب مبلمان استیل است. البته باید این را در نظر بگیرید آیا مبل شما پس از تعمیر و بازسازی ارزش هزینه برای طلا کاری را دارد یا خیر؟

تعمیرات مبل دکورال آماده همکاری با شما مشتریان گرانقدر جهت تعمیر و طلا کاری مبلمان با بهترین و با کیفیت ترین ورقهای طلایی و ... است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای تعمیرات مبلمان دکورال تماس حاصل نمایید.