تعمیرات مبل دکورالتعمیر مبل در تهران

تعمیر مبل چرمی

برخی مواقع آسیبهای وارده به چرم مبل آنقدر شدید نیست که بخواهید برای تعمیر آن اقدام نمایید و میتوانید با روشهایی ساده و هزینه ای اندک آنرا مرمت نمایید. اما در اغلب موارد تعویض چرم مبل تنها راه حل است. تعمیر مبل چرم خود را به متخصصین رویه کوبی و تعمیرات مبل دکورال تهران بسپارید.

تعمیر مبل چرمی در منزل

تعمیر مبل چرمی : گاهی یک شکاف کوچک بر روی مبل میتواند جلوه ناهنجاری را به مبل شما بدهد. معمولا چنین آسیبهایی به سادگی قابل برطرف شدن است. البته نه مثل روز اول یا شاید بهتر است بگوییم متفاوت با روز اول. ویدئو های بسیاری در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام وجود دارد که با دیدن آنها میتوانید با یک سورن و مقداری نخ طرح زیبایی را بر روی محل پارگی ایجاد نمایید.

کیت های ترمیم چرم مورد دیگری است که میتوانید از آن استفاده کنید اما ما به شما مورد اول را توصیه میکنیم. کیت های ترمیم چرم برای تمامی چرمهای مصنوعی و طبیعی قابل استفاده نیستند!

تعمیر مبل چرم

رویه کوبی و تعمیر مبل چرم

در اغلب موارد فرسودگی یا آسیب های وارده به مبل بیشتر از آن است که بخواهید با روشهای ساده و خانگی آنها را رفع کنید. تعمیرات مبل دکورال در این زمان به کمک شما خواهد آمد.

فرسودگی چرم مبل

فرسودگی چرم مبل یکی از موارد پرشمار آسیب های مبلمان چرمی است. چرم پوست پوست شده و ترک خورده قابلیت ترمیم ندارد. بنابراین شما نیاز دارید که مبل خود را بصورت کامل رویه کوبی نمایید. در برخی موارد فرسودگی چرم و یا حتی پارگی آن تنها برای یک یا دو مبل صورت میگیرد، در اینصورت فقط کافیست همان مبلها را رویه کوبی کنید. اگر چرم با رنگ مشابه پیدا کردید که دیگر مشکل نخواهد بود اما بد نیست بدانید که در سالهای اخیر مبلهای چند تکه و چند رنگ طرفداران زیادی دارد. مبلهای یک نفره، دو نفره و کاناپه میتواند رنگی متفاوت با سایرین داشته باشد !

تعمیر کلاف مبل چرمی

مبلمان چرمی هم مانند سایر مبل ها پس از مدتی استفاده دچار آسیب و فرسودگی میشوند. لق شدن پایه ها، صدای جیرجیر کلاف مبل ، افت نشیمنگاه و پشتی مبل و خراب شدن فنربندی از جمله موارد این آسیب هاست. با یک تماس میتوانید مبل خود را مانند روز اول از مرکز تعمیرات مبل دکورال تحویل بگیرید.

تعمیر مبلمان چرمی اداری

بسیاری از شرکتها و ادارات ترجیح میدهند از مبل چرمی در دفاتر خود استفاده کنند. آیا میدانستید که مبلمان اداری مانند صندلی مدیریت و ... قابلیت بازسازی و تعمیر را دارند ؟ اگر از کیفیت و راحتی صندلی و مبلمان خود راضی هستید با هزینه ای ارزان میتوانید آنها را تعمیر نمایید و ما دقیقا همان هستیم که شما نیاز دارید.

پرسش های متداول

1- آیا میتوان در هنگام تعمیر مبل چرمی رویه آنرا با پارچه مبلی تعویض کنیم ؟

در اکثر موارد ( اگر نگوییم تمامی موارد ) و بخصوص در رابطه با مبلمان منزل قابلیت تعویض چرم مبل با پارچه مبلی وجود دارد. بنابراین در این مورد کمترین نگرانی نداشته باشید

2- هزینه تعمیر مبل چرمی حدودا چقدر میشود ؟

انواع مختلف مبلمان ( راحتی، استیل و کلاسیک ) و همینطور مدلهای مختلف هزینه ای متفاوت خواهند داشت. جهت استعلام قیمت تصاویر مبل خود را از طریق پیامرسانهای معرفی شده در بخش تماس برای متخصصین تعمیرات مبل دکورال ارسال نمایید تا از هزینه رویه کوبی و تعمیر آن مطلع شوید.

3- آیا تعمیر مبل دکورال پارچه یا چرم مبل را تهیه میکند ؟

بله، شما میتوانید از طریق انتخاب چرم یا پارچه مورد نظر خود از چندین کالیته موجود در این کارگاه نظر خود را اطلاع دهید و ما گزینه مورد نظر شما را با قیمتی پایینتر از نرخ بازار برای شما تهیه میکنیم.

4- هزینه حمل و نقل مبلمان چگونه محاسبه میشود؟

هزینه حمل و نقل مبلمان در این کارگاه کاملا رایگان است.

تعمیر مبل چرم خود را به بهترین کارگاه تعمیر مبل تهران بسپارید. کیفیت بالا، استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه و مهارت استادکاران رویه کوبی و تعمیر مبل تضمین کار و رمز موفقیت تعمیرات مبل دکورال است.