تعمیرات مبل دکورالتعمیر مبل در تهران

تعمیر پایه مبل

شکستگی پایه مبل یکی از مواردی است که باعث میشود مبل شما نیازمند تعمیر شود. یک مبل بدون پایه یک دردسر واقعی است. هیچ جای مناسبی برای نگهداری موقت آن در خانه وجود ندارد. تعمیر پایه مبل با کیفیت بسیار عالی را با کارگاه تعمیرات مبل دکورال تجربه کنید.

مرمت پایه مبل

یک اتفاق بد درباره مبلمان خانه بخصوص مبل استیل شکستگی پایه مبل است.

در اغلب اوقات عدم استفاده صحیح از مبل باعث این مسئله میشود. استفاده از مبل بجای چهارپایه یا تاب بازی با مبل میتواند منجر به شکستگی پایه مبل شود. اگر چه گاهی اوقات کیفیت ساخت کلاف مبل یکی از علل مهم در شکستگی پایه مبل است.

تعمیر پایه شکسته مبل

کارگاه تعمیرات مبل دکورال تعمیر پایه مبل شما را با کیفیت و قیمتی مناسب انجام میدهد. اما تعمیر پایه مبل یک تفاوت با سایر خدمات مرسوم این کارگاه دارد و آن این است که : حمل و نقل رایگان برای این مورد صورت نمیگیرد !

دلیل آن هم اینست که تعمیر مبل یا صندلی ( یک یا دو صندلی ) دستمزد چندانی ندارد، بنابراین برای انجام اینکار میتوانید خودتان مبل مورد نظر را به کارگاه بیاورید و یا هزینه حمل و نقل آن را پرداخت نمایید. لازم به توضیح است که تعمیر شکستگی پایه مبل برای نیم ست و ست مبلمان ( در زمان سفارش تعمیر مبل و رویه کوبی کامل ) بصورت خودکار انجام میشود و هزینه هم بابت حمل و نقل آن دریافت نخواهد شد.