تعمیرات مبل دکورالتعمیر مبل در تهران

پیراهن و کاور مبل

برخی از خانواده ها برای تمیز نگاه داشتن مبلمان منزل اقدام به سفارش و خرید کاور مبل (پیراهن مبل)می کنند. استفاده از کاور مبل میتواند زیبایی مبل و تمیزی مبلمان را برای زمان بیشتری حفظ نماید. این کار همواره محاسنی دارد که نیاز به توضیح بیشتر نیست. در این مطلب قصد داریم به شما بگوییم که چه زمانی بهتر است از کاور مبل استفاده نمایید.

دوخت پیراهن مبل - کاور

همه ما دوست داریم تا مبل منزلمان همیشه تمیز و زیبا باشد. اما این مسئله با گذر زمان و شرایط زندگی منطبق نیست و اتفاقاتی پیش میآید که باعث کثیف شدن و لک شدن مبمان میشود. شاید شستشوی مبلمان راه حلی مناسبی بنظر برسد ولی ما قویا توصیه میکنیم که از انجام اینکار خودداری نمایید بجز در موارد ضروری و جزئی !

طراحی و دوخت کاور مبل یک راه حل مناسب برای جلوگیری از موارد فوق است که میتواند زیبایی مبلمان شما را حفظ نماید. ضمن اینکه کاور مبل تا زمانیکه مبل شما قابل استفاده و تعمیر باشد میتواند با یک شستشو به شکل روز اول زیبا باشد!

تعمیر مبل تهران - دکورال - زیباترین پارچه را برای کاور مبل شما در نظر گرفته و با طراحی عالی یک پیراهن مبل عالی با قیمتی بسیار ارزان و مناسب زیبایی را به مبلمان شما هدیه میدهد.

انواع کاور و پیراهن مبل

کاور ژلاتینی

کاور ژلاتینی مبل حالتی مانند نایلون دارد و از جنس پلیمری است. مقاومت خوبی در برابر سایش و اشتعال دارد. از مواد این نوع کاور در لباس نیز استفاده میشود. مفاومت این نوع کاور در برابر اشتعال نسبتا خوب است.

کاور پارچه ای

کاور پارچه ای به دوصورت پیراهن مبل کامل و یا بصورت روکش و شال تولید میشود. معمولا در مبلمان راحتی لزومی برای پوشاندن کامل قسمتها وجود ندارد. در مبل استیل معمولا از کاور کامل یا پیراهن مبل استفاده میشود که کل مبل را تحت پوشش قرار میدهد.

کاور مخصوص حیوانات

این نوع کاور در برابر جویده شدن و نخکش شدن پارچه در اثر برخورد و بازی پنجه حیوانات مقاوم است. البته تا حدودی مقاوم است! این نوع کاور بیشتر برای مبلمان چرمی و پارچه ای استفاده میشود.

پارچه مورد نیاز برای کاور مبل

تقریبا هر نوع پارچه ای را میتوانید به عنوان کاور و پیراهن مبل استفاده کنید. حتی یک ملافه ساده ! اما اگر قصد دارید خانه خود را به خانه ارواح شبیه نکنید از پارچه های گلدار و متناسب با نوع مبلمان خود استفاده نمایید تا یک ملافه سفید نازک !

در چه مواردی به کاور مبل احتیاج داریم؟

داشتن فرزند کوچک

بچه ها همه جا را کثیف میکنند و مبلمان نیز از این قانون مسنثنی نیست. دستهای چرب و روغنی، وسایل نقاشی، غذا و خوراکیها و موارد زیاد دیگری که باعث میشود مبل زیبای شما توسط بچه ها کثیف و زشت شود. بنابراین اگر کودک خردسال و بازیگوش در منزل دارید بهتر است از کاور مبل استفاده کنید.

مطلب بالا در مورد پدربزرگ ها و مادربزرگ ها هم صدق میکند.

زندگی در محیط غبار آلود و دود

اگر خانه شما در کنار چهار راه ها و اتوبان ها قرار دارد لازم است برای تمیز نگاه داشتن مبلمان خود از پیراهن یا کاور مبل استفاده کنید. دود و گرد و غبار بسیار سریع مبلمان شما رو چرک و سیاه میکند.

به همه توصیه میکنیم در منزل سیگار و دخانیت مصرف نکنند، اما اگر در منزل خود فرد سیگاری دارید قبل از تهیه پیراهن مبل و در درجه اول توصیه کنید سیگار را ترک نماید. به هر ترتیب در چنین شرایطی نیز پیراهن مبل یا کاور، هم جهت جلوگیری از سوختگی های احتمالی و هم به سبب سیاه شدن مبلمان توصیه میشود.

از مبل استفاده مداوم ندارید

در برخی از خانه ها اتاق های نشیمن بندرت استفاده میشود و گاهی ممکن است به دلیل سبک زندگی و سکونت در دو یا چند منزل استفاده مداوم از مبلمان خود نداشته باشید. بهتر است برای مبلمان خود از پیراهن مبل و کاور استفاده کنید تا از نشست گرد و غبار بر روی مبل جلوگیری شود.

وسواسی هستید

خودتان را آزار ندهید! یک پیراهن مبل زیبا برای مبلمان خود تهیه کنید و خیالتان را راحت کنید.

برای سفارش کاور مبل و بازدید رایگان بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

پیراهن و کاور مبل